Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.
Informacja prawna
wózki inwalidzkie

Informacje prawne:

Po dokładnym zapoznaniu się z treścią ogłoszenia rekrutacyjnego i będąc świadoma/y jej znaczenia z punktu widzenia ochrony danych osobowych zawartych dokumentach aplikacyjnych, dokumentach lub innych materiałach ujawnionych, przekazanych lub udostępnionych ORTLIFE sp. z o.o. niniejszym oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji przez firmę ORTLIFE sp. z o.o. Informujemy, iż przysługuje Ci prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia, a także inne prawa w zakresie kontroli przetwarzania danych, uzyskiwania informacji o swoich prawach w zakresie ochrony danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych, usunięcia danych ze zbioru. Jednocześnie informujemy, że ORTLIFE sp. z o.o. ma prawo do usunięcia Twoich danych osobowych w rozumieniu ustawy bez Twojej zgody i podania przyczyny.

wózki inwalidzkie

Bezpieczeństwo przesyłanych danych:

ORTLIFE sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby przepływ informacji między Twoją przeglądarką a naszym serwerem oraz przechowywanie Twoich danych było bezpieczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z nami tel.: (022) 610-41-18 - pomożemy Ci w zrozumieniu wszelkich formalności.

Biuro handlowe, magazyn, serwis, dział produkcji

ORTLIFE sp. z o.o.

KRS: 0000558627
NIP: 5272736901


01-031 Warszawa

Al. Jana Pawła II 63 lok. 2

tel./fax: (022) 299-65-03
e-mail: biuro@ortlife.pl
To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.