Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Wózki inwalidzkie

ORTLIFE - Katalog

skutery inwalidzkie elektryczne

Skutery inwalidzkie elektryczne


Skutery elektryczne są odzwierciedleniem nowego kierunku w tworzeniu sprzętu dla osób niepełnosprawnych, w którym równie ważnym jak funkcjonalność jest aspekt zadowolenia z posiadanego sprzętu.  
Wózki inwalidzkie elektryczne

Wózki inwalidzkie elektryczne


Wózek inwalidzki elektryczny potrafi poprawić jakość życia używającej go osoby. Zapewnia możliwość wygodnego przemieszczania się z miejsca na miejsce bez konieczności używania siły mięśni.  
Przystawki elektryczne

Przystawki elektryczne


Łatwe w montażu, nowoczesne przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich ręcznych, zapewniają odciążenie przy jeździe, również na trudnych, nierównych nawierzchniach.  
Wózki inwalidzkie

Wózki inwalidzkie rehabilitacyjne


Dla osób które używają wózka w warunkach domowych przeznaczone są wózki inwalidzkie rehabilitacyjne. W całości są one refundowane przez taką instytucje jak Narodowy Fundusz Zdrowia.  
Wózki aktywne

Wózki inwalidzkie aktywne


Wózki inwalidzkie aktywne lekkie przeznaczone są dla osób aktywnie korzystających z życia. Wózki te posiadają możliwość regulacji środka ciężkości.  
wózki stabilizujące plecy i głowe

Wózki multipozycyjne i bierne


Wózki multipozycyjne i bierne to wózki, które mają możliwość ustawienia oparcia w pozycji leżącej, półleżącej i siedzącej w zależności od indywidualnych dysfunkcji.  
Wózki dziecięce

Wózki dziecięce specjalne


Są to specjalne wózki przeznaczone dla dzieci. W swojej ofercie posiadamy również spacerówki.  
Wózki sportowe handbike

Handbike


Tego rodzaju wózki przeznaczone są dla osób uprawiających sport. Znajdą tu Państwo: wózki sportowe, handbike, wózki do rugby i koszykówki. W swojej ofercie posiadamy również rowery trójkołowe i rehabilitacyjne.  

Sprzęt rehabilitacyjny

Poduszki przeciwodleżynowe


Posiadamy w swojej ofercie wszystkie rodzaje poduszek przeciwodleżynowych (np. pneumatyczne, piankowe, żelowe).  

Pionizatory


Są to urządzenia które pomagają osobom niepełnosprawnym uzyskać i utrzymać równowagę w pozycji pionowej.  

Podnośniki transportowe i rehabilitacyjne


Podnośniki ułatwiają podniesienie osoby zarówno z pozycji leżącej jak również siedzącej. Służą pomocą w wielu sytuacjach i odciążają kręgosłup oraz plecy.   

Podnośniki wannowe


Podnośnik wannowy umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom niepełnosprawnym, które nie są w stanie samodzielnie wejść lub wyjść z wanny.   

Łóżka rehabilitacyjne


Łóżka rehabilitacyjne, dzięki swojej funkcjonalnej budowie oraz zaawansowanym rozwiązaniom technicznym, mają na celu nie tylko zapewnić pacjentowi komfort i wygodę, ale także przyspieszyć jego powrotu do zdrowia.  

Materace przeciwodleżynowe


Materac przeciwodleżynowy to sprzęt stworzony specjalnie dla osób chorych przewlekle lub starszych ludzi, nie opuszczających łóżka.  

Balkoniki


Balkoniki i podpórki ułatwiają poruszanie się chorym pacjentom. Można ich używać w domu i na zewnątrz w zależności od modelu.  

Schodołazy


Schodołazy są to urządzenia sprawdzające się na każdych schodach, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, w domu czy w podróży, zwiększając tym samym możliwości ruchowe użytkownika i polepszając jego jakość życia.  

Rowery rehabilitacyjne


Rowery rehabilitacyjne pomagają w rehabilitacji osób niepełnosprawnych i chorych. Są przeznaczone zarówno dla dzieci jaki dla osób dorosłych.  
To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.