Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

O firmie

pionizatory

Od kilku lat przedsiębiorstwo Ortlife działa w branży medycznej. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta nie ograniczała się tylko do niewielkiej grupy produktów ale ciągle pojawiają się nowe wyroby. Katalog zawiera duży wybór sprzętu, jaki proponujemy. Znajdują się tam produkty nierefundowane a także wyroby podlegające refundacji sfinansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia (np. przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze). Naszą dziedziną w której się specjalizujemy jest dobór i sprzedaży wózków inwalidzkich ręcznych a także o napędzie elektrycznym. Posiadamy również serwis wózków który dostępny jest na terenie całego kraju.


pionizatory

Główne cele

Nasze działania są skierowane nie tylko na sprzedaż sprzętu ortopedycznego sprzętu, ale także staramy się pomóc naszym pacjentom w doborze najbardziej odpowiadającego ich potrzebom sprzętu. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie co zapewnia najwyższą jakość usług. Służymy również pomocą przy kompletowaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do procedury ubiegania się o dofinansowanie. Z uwagi na to że naszymi głównymi klientami są osoby niepełnosprawne i chore to aby ułatwić nam kontakt dojeżdżamy do klienta aby zaprezentować produkt który jest potrzebny. Fundamentalnym celem działalności Ortlife jest ciągle dążenie do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych, aby pomóc im w funkcjonowaniu i dążeniu do spełniania swoich marzeń osobistych i zawodowych.


pionizatory

Nasz zespół

Naszymi pracownikami są młodzi ludzie posiadający duże doświadczenie w zakresie fizjoterapii i zaopatrzenia ortopedycznego. Na co dzień pracują z szeroką gamą specjalistów z różnych dziedzin. Zaczynając od lekarzy następnie fizjoterapeutów oraz innych pracowników służby zdrowia, centrów pomocy rodzinie a także ośrodków pomocy społecznej. Kontakt z tymi instytucjami pozwala nam się rozwijać i działać w bardziej profesjonalny sposób. Ważne uwagi i sugestie otrzymujemy również od pracujących w naszej firmie niepełnosprawnych pracowników. Naszym doświadczeniem i wparciem otaczamy coraz większą liczbę potrzebujących klientów. Firma działania na terenie całej Polski, a nasi handlowcy docierają do najdalszych zakątków i zakamarków naszego kraju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat naszego przedsiębiorstwa i jego działania zapraszamy do kontaktu z nami.
To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.