Sprzęt rehabilitacyjny

ORTLIFE - Sprzęt rehabilitacyjny - Rowery rehabilitacyjne

Rowery trójkołowe

Rower rehabilitacyjny MOMO


Momo Trike to model trójkołowy. Momo Rehabike to model z małymi kołami po bokach. Solidność wykonania i nowoczesne rozwiązania.  
Rower rehabilitacyjny trójkołowy

Rower rehabilitacyjny MICHA


Micha jest idealnym towarzyszem dla dzieci i młodych dorosłych, którzy mają porażenie mózgowe (CP) lub związane niepełnosprawności.  
Rowery rehabilitacyjne

Rower rehabilitacyjny Muszkieter


Jego kolorystyka nie pozwoli mu pozostać niezauważonym. Nisko osadzony środek ciężkości zapewnia bezpieczeństwo i stabilność.  

Rower rehabilitacyjny

Rower rehabilitacyjny Rehatri


Rehatri w wersji standardowej posiada oparcie z pasem piersiowym oraz peloty boczne zapewniające bezpieczeństwo i komfort.  
Rowery trójkołowe

Rower rehabilitacyjny Trilogy


Trójkołowiec dostępny w wersji na 20 i 24 calowych kolach. Doskonale nadaje się zarówno do codziennej jazdy po mieście jak i na dłuższe wycieczki.  
Rower rehabilitacyjny trójkołowy

Rower rehabilitacyjny Trilogy SN


Trylogysn - Trylogia 16-calowe koła Tricyclcle. Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dzieci ze specjalnymi potrzebami od osmiu lat.  

Rower rehabilitacyjny

Rower rehabilitacyjny Trike MX


Rower trójkołowy Trike MK 16-calowe koła Bmx wyposażony w aluminiowe felgi i piasty bmx, opony knobbly idealne do jazdy w terenie.  
Rowery rehabilitacyjne

Rower rehabilitacyjny Trike


To jest nasz nowy przemysłowy rower przeznaczony do ciężkiej pracy. Idealny do operacji magazynowych, przewozu ciężkich ładunków.  
rowery trójkołowe

Rower rehabilitacyjny Piggyback


Nowa misja Piggyback Mk 2 został zaprojektowany dla nastolatków i dzieci. Ze względu na silniejsze ramy i 24-calowymi felgami.  

Rower rehabilitacyjny

Rower elektryczny E Solo


Model Solo na kołach, 20” w którym zaprezentowana jest rama posiadająca obniżony stopień, z którego łatwo jest wsiąść oraz zsiąść z roweru.  


Sprzęt rehabilitacyjny

Rowery rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych to przede wszystkim rowery trójkołowe, które zapewniają stabilność podczas jazdy. Ortlife oferuje najpopularniejsze rowery rehabilitacyjne na rynku