Wózki inwalidzkie

ORTLIFE - Wózki inwalidzkie - Wózki aktywne

Wózek inwalidzki aktywny Helium
Wózek inwalidzki aktywny Helium
Quickie Helium to aktywny wózek inwalidzki. Niezwykle lekki - najlżejszy "produkowany" wózek na rynku - waga całości już od 6,5 kg.  
Wózek inwalidzki aktywny Helix
Wózek inwalidzki aktywny Helix
Dostępny jako Quickie HeliX Active i Quickie HeliX Comfort. QUICKIE HeliX jest najbardziej ekonomicznym, niezawodnym, wózkiem z wieloma możliwościami regulacji.  
Wózek inwalidzki aktywny Life
Wózek inwalidzki aktywny Life
Quickie LIFE to aktywny wózek inwalidzki dla ambitnych, zapewniający najmniejszy ciężar i najlepszą ergonomię w swojej klasie.  

Wózek inwalidzki aktywny Xenon
Wózek inwalidzki aktywny Xenon
Quickie Xenon FF to aktywny wózek inwalidzki. Minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym.  
Wózek Quicky Argon 2
Wózek Quicky Argon 2
Quicky Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji.  
Wózek inwalidzki aktywny Simba
Wózek inwalidzki aktywny Simba
Simba - wózek adtywny dziecięcy, który ma wiele regulacji i rośnie wraz z dzieckiem. Zippie Simba jest idealnym lekkim wózkiem aktywnym dziecięcym.  

Wózek inwalidzki aktywny Youngster
Wózek inwalidzki aktywny Youngster
Wózek dziecięcy aktywny Zippie Youngster 3. Waga jest istotnym czynnikiem w realizacji na wózku inwalidzkim. Duże redukcje wagi zostały wykonane w stosunku do starego modelu.  
Wózek inwalidzki aktywny Panthera S2
Wózek aktywny Panthera S2
Wózek aktywny Panthera s2 - przód ramy nie jest zwężony, co umożliwia zamontowanie całej gamy podnóżków. Przednie kółka są rozsunięte na zewnątrz, zapobiegając zahaczaniu ich o stopy.  
Wózek aktywny Panthera U2
Wózek aktywny Panthera U2
Wózek aktywny Panthera U2 est nowoczesnym wózkiem aktywnym. Ze zwężonym przodem i ergonomicznym kształtem jest niewiarygodnie łatwa w manewrowaniu i jeździe.  

Wózek aktywny Panthera U2 Light
Wózek aktywny Panthera U2 Light
Wózek Panthera U2 Light przeznaczony jest przede wszystkim dla doświadczonych, aktywnych użytkowników. Aby korzystać z tego wózka niezbędne jest dobre opanowanie balansu.  
Wózek inwalidzki aktywny GTM 1
Wózek inwalidzki aktywny GTM 1
Wózek inwalidzki aktywny GTM 1 jest wykonywany w wielu różnych rozmiarach umożliwiających indywidualny dobór do każdego użytkownika.  
Wózek inwalidzki aktywny GTM Basic
Wózek aktywny GTM Basic
Wózek aktywny GTM BASIC jest uboższą wersją wózka GTM 1. Różnica występuje w wyposażeniu wózka, posiada on koła napędowe o pojedynczej obręczy oraz boczki proste.  

Wózek aktywny GTM Carisa
Wózek aktywny GTM Carisa
Wózek aktywny GTM CARISA został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i budowy anatomicznej kobiet. Anatomiczne siedzisko powoduje równomierny rozkład nacisków.  
Wózek aktywny GTM Hammer
Wózek aktywny GTM Hammer
Wózek aktywny GTM Hammer jest wózkiem budowanym indywidualnie, o sztywnej konstrukcji, przeznaczonym dla użytkowników o sprecyzowanych wymaganiach.  
Wozek aktywny GTM Hammer Vario
Wozek aktywny GTM Hammer Vario
GTM Hammer Vario jest wózkiem budowanym indywidualnie, o ramie typu "open frame", regulowanym położeniu środka ciężkości, składanym oparciu typu Lock-Down.  

wózek aktywny dziecięcy GTm Smyk
Wózek dziecięcy GTM Smyk
Wózek inwalidzki aktywny GTM Smyk przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.  
Wózek aktywny GTM Junior
Wózek aktywny GTM Junior
Wózek aktywny GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika.  
Wózek aktywny GTM KId
Wózek aktywny GTM KID
GTM Kid przeznaczony jest dla młodzieży. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, ale dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.  

wózek dziecięcy
Wózek inwalidzki aktywny Friend
Wózek aktywny dziecięcy aktywny Sopur Friend z możliwośią ustawienia kół w kilku pozycjach oraz regulacją kąta ich nachylenia.  
wózek aktywny GTm challenger
Wózek aktywny GTM Challenger
Challenger jest wózkiem aktywnym wykonywanym całkowicie indywidualnie zaspokajając najwyższe wymagania, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania.  
Wózek aktywny GTM Mustang
Wózek aktywny GTM Mustang
Posiada sztywną ramę, wykonaną z najlepszego spawalnego aluminium. Wózek jest niezwykle lekki i wytrzymały.  
przystawki elektryczne do wózka inwalidzkiego
Przystawka elektryczna Street Warrior Q2-16
Przystawka elektryczna sprawdzi się, jako idealne rozwiązanie pozwalające zachować niezależność oraz swobodę z samodzielnego podróżowania z wózkiem.