Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Wózki inwalidzkie aktywne

ORTLIFE - Wózki inwalidzkie - Wózki aktywne

wózek inwalidzki aktywny QUICKIE QS5 X
Wózek inwalidzki aktywny Quickie QS5 X
Wózek, który na nowo definiuje łatwe składanie dzięki technologii FreeFold – innowacyjnej konstrukcji krzyżaka, która oszczędza ponad 40% energii przy każdym złożeniu!  
Wózek GTM Mustang
Wózek aktywny GTM Mustang
Posiada sztywną ramę, wykonaną z najlepszego spawalnego aluminium. Wózek jest niezwykle lekki i wytrzymały.  
wózek inwalidzki aktywny Icon60
Wózek inwalidzki aktywny Icon60
To idealna rozwiązanie dla początkujących osób aktywnych, poszukujących rozwiązań wysokiej klasy, indywidualnie dopasowanych w zależności od potrzeb użytkownika.  
Wózek inwalidzki aktywny Excel 9.9
Wózek inwalidzki aktywny Excel 9.9
Najlżejszy wózek inwalidzki Excel, który w całości waży mniej niż 10 kg. Dokładnie 9,9 kg! Dobrze przemyślana lekka konstrukcja w połączeniu z wyprofilowanym siedziskiem i dodatkowo łamanym oparciem zapewnia dodatkowy komfort siedzenia użytkownika.  
wózek inwalidzki aktywny Icon 30 FAF
Wózek inwalidzki aktywny Icon 30 FAF
ICON 30 FAF to składany wózek na ramie krzyżakowej do aktywnego poruszania się. Jest niezwykle stabilny, może być używany do codziennych aktywności.  
Wózek Helix
Wózek inwalidzki aktywny Helix
Dostępny jako Quickie HeliX Active i Quickie HeliX Comfort. QUICKIE HeliX jest najbardziej ekonomicznym, niezawodnym, wózkiem z wieloma możliwościami regulacji.  
Wózek Life
Wózek inwalidzki aktywny Life
Quickie LIFE to aktywny wózek inwalidzki dla ambitnych, zapewniający najmniejszy ciężar i najlepszą ergonomię w swojej klasie.  
Wózek Xenon
Wózek inwalidzki aktywny Quickie Xenon
Quickie Xenon FF to aktywny wózek inwalidzki. Minimalistyczna, owalna rama połączona z innowacyjnym, opatentowanym, płaskim wzmocnieniem krzyżowym.  
Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon 2
Wózek inwalidzki aktywny Quickie Argon 2
Quicky Argon2 to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji.  
Wózek Simba
Wózek inwalidzki aktywny Simba
Simba - wózek adtywny dziecięcy, który ma wiele regulacji i rośnie wraz z dzieckiem. Zippie Simba jest idealnym lekkim wózkiem aktywnym dziecięcym.  
Wózek Youngster
Wózek inwalidzki aktywny Youngster
Wózek dziecięcy aktywny Zippie Youngster 3. Waga jest istotnym czynnikiem w realizacji na wózku inwalidzkim. Duże redukcje wagi zostały wykonane w stosunku do starego modelu.  
Wózek Panthera S2
Wózek aktywny Panthera S2
Wózek aktywny Panthera s2 - przód ramy nie jest zwężony, co umożliwia zamontowanie całej gamy podnóżków. Przednie kółka są rozsunięte na zewnątrz, zapobiegając zahaczaniu ich o stopy.  
Wózek aktywny Panthera U2
Wózek aktywny Panthera U2
Wózek aktywny Panthera U2 est nowoczesnym wózkiem aktywnym. Ze zwężonym przodem i ergonomicznym kształtem jest niewiarygodnie łatwa w manewrowaniu i jeździe.  
Wózek U2 Light
Wózek aktywny Panthera U2 Light
Wózek Panthera U2 Light przeznaczony jest przede wszystkim dla doświadczonych, aktywnych użytkowników. Aby korzystać z tego wózka niezbędne jest dobre opanowanie balansu.  
Wózek GTM 1
Wózek inwalidzki aktywny GTM 1
Wózek inwalidzki aktywny GTM 1 jest wykonywany w wielu różnych rozmiarach umożliwiających indywidualny dobór do każdego użytkownika.  
Wózek GTM Basic
Wózek aktywny GTM Basic
Wózek aktywny GTM BASIC jest uboższą wersją wózka GTM 1. Różnica występuje w wyposażeniu wózka, posiada on koła napędowe o pojedynczej obręczy oraz boczki proste.  
Wózek GTM Carisa
Wózek aktywny GTM Carisa
Wózek aktywny GTM CARISA został zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i budowy anatomicznej kobiet. Anatomiczne siedzisko powoduje równomierny rozkład nacisków.  
Wózek GTM Hammer
Wózek aktywny GTM Hammer
Wózek aktywny GTM Hammer jest wózkiem budowanym indywidualnie, o sztywnej konstrukcji, przeznaczonym dla użytkowników o sprecyzowanych wymaganiach.  
Wózek GTM Hammer Vario
Wózek aktywny GTM Hammer Vario
GTM Hammer Vario jest wózkiem budowanym indywidualnie, o ramie typu "open frame", regulowanym położeniu środka ciężkości, składanym oparciu typu Lock-Down.  
wózek aktywny dziecięcy GTm Smyk
Wózek dziecięcy GTM Smyk
Wózek inwalidzki aktywny GTM Smyk przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.  
Wózek GTM Junior
Wózek aktywny GTM Junior
Wózek aktywny GTM JUNIOR jest przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Wymiary wózka sa dobierane indywidualnie do potrzeb użytkownika.  
Wózek GTM KId
Wózek aktywny GTM KID
GTM Kid przeznaczony jest dla młodzieży. Posiada wszystkie podstawowe cechy wózka dla dorosłych, ale dopasowany jest precyzyjnie do wymiarów młodszych użytkowników.  
Wózek Friend
Wózek inwalidzki aktywny Friend
Wózek aktywny dziecięcy aktywny Sopur Friend z możliwośią ustawienia kół w kilku pozycjach oraz regulacją kąta ich nachylenia.  
wózek GTm challenger
Wózek aktywny GTM Challenger
Challenger jest wózkiem aktywnym wykonywanym całkowicie indywidualnie zaspokajając najwyższe wymagania, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania.  
Wózek Motus
Wózek aktywny Motus
Motus to wózek inwalidzki, który można dostosować do indywidualnych potrzeb. Szybko nastawne, pochylane podnóżki i tył o regulowanej wysokości pozwalają na bardziej wygodne siedzenie.  
Wózek Avantgarde
Wózek aktywny Avantgarde
Głównym atutem wózka inwalidzkiego Avantgarde jest dopasowanie do potrzeb aktywnych użytkowników. Dzięki niskiej masie i małym rozmiarom jest atrakcyjną propozycją dla aktywnych użytkowników.  
Wózek Avanti
Wózek aktywny Avanti
Aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, oparcie z regulacją napiętości pasami, regulacja wysokości i kąta siedziska, możliwość regulacji środka ciężkości...  
Wózek Crossix
Wózek aktywny Crossix
Rama wykonana z wysokogatunkowego aluminium, łatwa regulacja środka ciężkości, regulacja wysokości i kąta siedziska, regulacja kąta nachylenia kół tylnych, stabilizacja siedziska po rozłożeniu...  
Wózek Life i
Wózek aktywny
Life i

Za pomocą jednego elementu można regulować wysokość tylną siedziska, środek ciężkości i pochylenie kół. Pełny zakres regulacji wysokości od 38 do 54 cm, zaprojektowany z myślą o terapii neurologicznej. Idealny również do napędzania wózka stopami.  
Wózek Life R
Wózek aktywny
Life R

Dostępny w wersji ze stałym przodem lub odchylanymi podnóżkami. Wózek Life R ma konstrukcję modułową, co oznacza, że przód ramy można zmieniać tak, aby zwiększać głębokość siedziska lub modyfikować typ ramy.  
Wózek Life RT
Wózek aktywny
Life RT

Możesz wybierać spośród trzech stylowych kolorów widełek i wsporników łączących ramę z rurką osi. Zintegrowany hamulec Safari z intuicyjną obsługą, wbudowany w osłonę boczną, pomaga zatrzymać się szybko i bezpiecznie.  
Wózek Life T
Wózek aktywny
Life T

Aktywny wózek aluminiowy, na ramie składanej krzyżakowo. Łączy jakość, lekką konstrukcję i stylowy projekt, a szeroki wybór podłokietników, osłon bocznych i podnóżków sprawia, że z łatwością można go dostosować do swoich potrzeb.  
Wózek X1
Wózek aktywny
X1

Aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, rama standardowa lub kompaktowa do wyboru, przednia część ramy zwężana w „V” dla osób z całkowitym niedowładem kończyn dolnych, oparcie pleców z napiętością pasam...  
Wózek X2
Wózek aktywny
X2

Aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, przednia część ramy prosta dla większej swobody nóg przy wsiadaniu na wózek, oparcie pleców z napiętością pasam, rodzaj i wielkość kółek przednich do wyboru...  
Wózek X3
Wózek aktywny
X3

Aluminiowa rama o konstrukcji krzyżakowej, przednia część ramy prosta, odchylane i zdejmowane podnóżki, oparcie pleców z napiętością pasam, rodzaj i wielkość kółek przednich do wyboru...  
Przystawka do wózka inwalidzkiego Mijo Sonic
Przystawka Mijo Sonic
Można go połączyć z większością ręcznych wózków inwalidzkich. Przystawka posiada ulepszony, inteligentny, duży ekran LED.  
Przystawka do wózka inwalidzkiego Mijo Wulkan
Przystawka Mijo Wulkan
Bardzo łatwa w montażu przystawka. Można ją szybko i bez problemu połączyć z większością ręcznych wózków inwalidzkich, składanych krzyżakowo (nawet z odpinanymi podnóżkami).  

Stworzone z myślą o osobach, które mają dysfunkcję kończyn dolnych wózki inwalidzkie aktywne to pojazdy przystosowane do użytku przez dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież. Dzięki starannie dopracowanym konstrukcjom oraz zaawansowanym funkcjom mogą być wykorzystywane zwłaszcza przez osoby pracujące, uczące się oraz uprawiające sport, stanowiąc znakomity dowód na to, że niepełnosprawność nie musi być żadnym ograniczeniem.

W ofercie Ortlife mamy szeroki wybór najwyższej jakości wózków inwalidzkich aktywnych, które zapewniają niesamowitą łatwość obsługi oraz znakomitą mobilność. Tym, co je wyróżnia, są nie tylko sztywne ramy wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów; ich atutem jest także duży zakres regulacji, co oznacza, że każdy z modeli można z łatwością dopasować do konkretnych preferencji użytkownika. Prezentowane w tej kategorii sprzęty gwarantują bezproblemową obsługę oraz niezawodną mobilność.

Wózki inwalidzkie aktywne dopasowane do indywidualnych potrzeb

Osoby, które pragną zachować pełną swobodę w przemieszczaniu się, z całą pewnością powinny zaznajomić się z nowoczesnymi wózkami inwalidzkimi aktywnymi. Pojazdy te są dedykowane nie tylko niepełnosprawnym, ale także pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju chorobami negatywnie wpływającymi na zdolność chodzenia.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone i starannie przetestowane modele, które poza starannie dopracowanym wyglądem odznaczają się znakomitymi parametrami i wyjątkowymi możliwościami regulacji. Wózki inwalidzkie aktywne dzięki prostej budowie oraz starannie dopracowanym stelażom są łatwe w składaniu i transporcie.

W naszej ofercie znajdują się modele dające szeroki zakres możliwości montażu elementów dodatkowych, obejmujących: osłony boczne, podłokietniki czy hamulce, które umożliwiają łatwe dostosowanie sprzętu do własnych potrzeb. Ortlife ponadto działa w Programie Aktywny Samorząd, który umożliwia sukcesywne dofinansowanie sprzętu, a zatem zapłacenie za niego nieco mniej w stosunku do jego ceny pierwotnej.

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.