Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Wózek dziecięcy specjalny

ORTLIFE - Wózki inwalidzkie - Wózki dziecięce specjalne - Wózek dziecięcy specjalny

Wózek aktywny przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Produkowany jest indywidulanie wg potrzeby "małego" użytkownika.

Umożliwia kontakt rówieśnikami oraz aktywne uczestnictwo w grach i zabawach, co ma wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, a jednocześnie przygotowuje swojego użytkownika do późniejszego korzystania z wózka aktywnego dla dorosłych. Przy pomocy łatwodostępnej dźwigni amortyzator można wyłączyć podczas jazdy uzyskując w ten sposób wózek o sztywnej ramie. Przednia amortyzacja doskonale tłumi nierówności nawierzchni, uwalniając użytkownika od nieprzyjemnych drgań. Wszystkie wymienione opcje, jak podpowiada logika, muszą być ciężkie, powodując wózek ciężkim. SHOCK ABSORBER PRZECZY TEJ OPINII, dzięki zastosowaniu ramy aluminiowej spawanej z najwyższej jakości specjalizowanych stopów aluminium, poddanej skomplikowanej obróbce cieplnej, włókien węglowych oraz stopów tytanu z którego wykonany jest podnóżek, wózek konkuruje wagą z najlżejszymi na rynku wózkami o sztywnej ramie. Masa amortyzatora to jedynie 200g ...... Na eksluzywny charakter tego wózka wpływa również tapicerka wykonana z najwyższej jakości skóry stosowanej przez firmę PORSCHE. SHOCK ABSORBER wykonywany indywidualnie, posiadający wszystkie najnowsze rozwiązania ergonomiczne siedziska oraz oparcia wprowadza najwyższą jakość oraz komfort do jego użytkowania. Badania prowadzone przez firmę GTM w zakresie ergonomii siedziska oraz oparcia wspólnie z czołowymi firmami w Europie pozwoliło zmniejszyć naciski w obrębie siedziska nawet o 40% do klasycznego rozwiązania, zmniejszając wydatnie ryzyko odleżynowe.

DANE TECHNICZNE
 • waga kompletnego wózka 6 kg
 • pasy bezpieczeństwa
 • zapezpieczenie antywywrotne
 • koła 17''
 • koła przednie: 3'', świecące
 • pałąk do prowadzenia wózka
 • podnóżek: platforma
 • poduszka: wypełnienie gabkowe, 2 cm
 • kolor ramy: do wyboru
 • kolor tapicerki: czerwony
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki gtm
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
wózek inwalidzki dziecięcy gtm smyk
NOWOŚĆ

Siedzisko anatomiczne montowane do wózków inwalidzkich


Siedzisko anatomiczne
 • Siedzisko anatomiczne wykonujemy na indywidualny wymiar i personalizujemy je pod każdego Klienta. Siedzisko zapewnia doskonały komfort połączony ze stabilizacją ciała. Siedzisko anatomiczne produkujemy z najwyższej jakości materiałów przy użyciu najnowszych technologii. Siedzisko można montować do podstaw jezdnych, wózków dziecięcych, spacerówek oraz wózków elektrycznych.
 

Podstawy jezdne do siedzisk anatomicznych


Podstawy jezdne do siedzisk anatomicznych
 • Podstawy jezdne dostępne w naszej ofercie, przeznaczone są do użytku z anatomicznym siedziskiem dostosowywanym na indywidualny wymiar i spersonalizowanych potrzeb.
 

Wózek dziecięcy spaecjalny

Wózek dziecięcy spaecjalny