Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Napęd Alber E-motion

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Wózki elektryczne - Napęd Alber E-motion

Napęd Alber E-motion


E-motion pasuje do większości wózków dostępnych na rynku. Stare koła wózka inwalidzkiego mogą zostać z łatwością zastąpione kołami napędowymi e-motion. Nawet użytkownicy z niedowładem kończyn górnych mogą poruszać się samodzielnie na wózku za pomocą systemu e-motion. E-motion posiada silniki elektryczne wmontowane w piastach kół do wspomagania siły osoby napędzającej wózek. Każdy impuls na ciągu jest wykrywany przez inteligentne czujniki e-motion i przeistaczany w wymagany stopień wspomagania - swoisty rodzaj funkcji wspomagania kierownicy. Dzięki tej dodatkowej sile, nawet długie dystanse, rampy lub stoki można pokonać bez wsparcia osoby trzeciej. E-motion pozwala nawet na jazdę w dół: jego dodatkowa moc zwiększa impuls hamowania, tak, że jazda w dół po pochyłym zboczu jest nie tylko bezpieczna, ale również relaksująca.

Nowy system EKS scala korzyści terapeutyczne z indywidualnym dopasowaniem. E-motion może być włączany i wyłączany z pozycji siedzącej za pomocą pilota. Ponadto dwa poziomy wyboru mocy zapewniają doskonałą wygodę jazdy - starannie dostosowaną do ograniczeń mobilności każdego użytkownika i jego indywidualnych potrzeb. Użytkownicy wózków cenią sobie funkcję opóźnionego cofania, która zapobiega stoczeniu się wózka ze wzniesienia, co stanowi bezcenną pomoc na stromych zboczach. Wyświetlacz o wysokim kontraście pokazuje poziom naładowania akumulatora, jak również różne funkcje i kody diagnostyczne. Dzięki dużym przyciskom, wszystkie funkcje są nietrudne w dostępie nawet przy ograniczonej ruchomości rąk. Liczne parametry, takie jak: poziom wspomagania lub moc silnika w czasie jazdy, mogą być zaprogramowane według uznania dzięki ESK przez terapeutę lub sprzedawcę, zgodnie z konkretnymi wymaganiami.

Ładowarka w zestawie z e-motion dopasowuje się automatycznie do napięcia wszystkich sieci od 100 do 240V. Jest to ogromny atut dla wszystkich osób, które lubią podróżować. Jeśli część podróży wymaga przelotu, akumulatory mogą być odłączone od kół i transportowane oddzielnie.

Funkcje standardowego modelu e-motion mogą być rozszerzone o przydatne akcesoria w zależności od własnych potrzeb.

Parametry


  • Rozmiar kół: 22" lub 24"
  • Ciągi: stal nierdzewna

Opony: odporne na przebicia, pneumatyczne opony (seryjnie), opony fail-safe (opcjonalnie)

Napęd Alber E-motion - Galeria

/images/fwozkielektryczne/naped-alber-e-motion-1.jpg
/images/fwozkielektryczne/naped-alber-e-motion-2.jpg

KONTAKT ORTLIFEJesteś zainteresowany zakupem wózka inwalidzkiego lub sprzętu rehabilitacyjnego?
Napisz do nas - biuro@ortlife.pl lub skorzystaj z formularza:

* pole wymagane