Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Napędy tylne wspomagane

ORTLIFE - Wózki inwalidzkie - Wózki elektryczne - Napędy tylne wspomagane

Excel Click & Go Lite

Excel Click & Go Lite


To kompaktowe urządzenie wspomagające pchanie jest standardowo wyposażone w dwa koła napędowe i programowalną elektronikę sterowaną mikroprocesorem. Click & Go Lite jest szczególnie odpowiedni na krótsze odległości.  
Excel Click & Go Compact II

Excel Click & Go Compact II


Dzięki zastosowaniu uniwersalnych płyt adaptacyjnych mieści się pod prawie każdym składanym wózkiem inwalidzkim. Progresywne właściwości jezdne i zawieszenie zapewniają zawsze wystarczającą przyczepność.  
Excel Click & Go Professional II

Excel Click & Go Professional II


Innowacyjny wspornik do pchania można łatwo przymocować do wózka inwalidzkiego bez schylania się za pomocą uchwytów. Pasuje do prawie każdego składanego wózka inwalidzkiego, pod warunkiem, że posiada uniwersalne płyty montażowe.  

Napędy tylne wspomagane

Pchanie wózka inwalidzkiego może czasami być sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli jest to zwykły manualny wózek. Często osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie skazani są na krótkie spacery, gdyż wysiłek pchania wózka inwalidzkiego jest sporą przeszkodą. Excel ma na to rozwiązanie: pomoce push typu Click & Go. Można je łatwo umieścić pod większością składanych wózków inwalidzkich. Istnieją trzy różne wersje, z których każda ma swoje specyficzne zastosowanie.