Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Napędy elektryczne

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Napędy elektryczne

przystawki elektryczne do wózka inwalidzkiego
Przystawka elektryczna Street Warrior Q2-16
Przystawka elektryczna sprawdzi się, jako idealne rozwiązanie pozwalające zachować niezależność oraz swobodę z samodzielnego podróżowania z wózkiem.  
Napęd elektryczny Jupiter
Napęd elektryczny Jupiter
Łatwość obsługi i szybkość, z jaką elektryczny wózek inwalidzki przekształca się w elektryczny wózek inwalidzki, daje nam wiele nowych możliwości...  
Napęd elektryczny FENIKS
Napęd elektryczny FENIKS
Przystawka FENIKS jest profesjonalnym napędem elektrycznym, który pasuje do większości wózków inwalidzkich dla dorosłych i dzieci.  
Napęd elektryczny PAWS
Napęd elektryczny PAWS
PAWS to najlepszy dodatek dodatkowej mocy do Twojego wózka inwalidzkiego. Łączy w sobie ergonomię i funkcjonalność z dobrym wyglądem.  
Dostawka elektryczna WAY
Dostawka elektryczna WAY
Dostawka elektryczna montowana z tyłu, w jednej chwili zamieni zwykły wózek manualny w elektryczny. Łatwa w montażu. W każdej chwili można ją odpiąć, naładować i znowu cieszyć się niezależnością.  
Napędy tylne wspomagane
Napędy tylne wspomagane
Napędy tylne wspomagane zapewniają wsparcie przy pchaniu wózka inwalidzkiego. Łatwe do umieszczenia pod wózkiem inwalidzkim.  
Napęd Alber E-motion
Napęd Alber E-motion
E-motion pasuje do większości wózków dostępnych na rynku. Stare koła wózka inwalidzkiego mogą zostać z łatwością zastąpione kołami napędowymi e-motion.