Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Balkoniki

ORTLIFE - Sprzęt rehabilitacyjny - Balkoniki

Balkonik Excel Triple Motion

Balkonik Excel Triple Motion


Najbardziej kompaktowy balkonik, który można złożyć w trzech krokach. W rezultacie za pomocą kilku kliknięć zmienisz Triple Motion do rozmiarów małej walizki.  
Balkonik Rehasense ATHLON

Balkonik Rehasense ATHLON


ATHLON jest wyjątkowy w swojej klasie i uważany za jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej stabilnych i najlżejszych balkoników z włókna węglowego na rynku.  
Balkonik Rehasense ROUTER

Balkonik Rehasense ROUTER


Lekki aluminiowy rollator.  

Balkonik Rehasense SERVER

Balkonik Rehasense SERVER


SERVER to klasyczny lekki aluminiowy balkonik. Ponadczasowa elegancja ramy inspirowana jest purystycznym stylem duńskiego designu.  
Balkonik Excel EZ-Lite

Balkonik Excel EZ-Lite


Excel EZ-Lite to nowoczesny, lekki balkonik, który jest bardzo wytrzymały i stabilny. Ten współczesny balkonik można złożyć, dzięki czemu łatwo go zabrać ze sobą w podróż.  
Balkonik Excel Virage

Balkonik Excel Virage


Designerski balkonik, który jest idealny zarówno do użytku domowego, jak i na zewnątrz.  

Balkonik Excel 4Outdoor

Balkonik Excel 4Outdoor


Excel 4Outdoor jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Dzięki dużym kołom pneumatycznym balkonik łatwiej pokonuje progi i krawężniki. Sprawdza się idealnie w warunkach domowych jak i na zewnątrz.  
Trexx

Balkonik Trexx


Excel Trexx jest wyposażony w odporne na przebicia opony o dodatkowym profilu, idealne do użytku na zewnątrz. Elastyczna konstrukcja ramy zapewnia bezpieczne poruszanie się po drodze. Wygodne siedzisko i regulowany pasek z tyłu zwiększają komfort.  
Excel Carbon F1

Balkonik Excel Carbon F1


Chodzik Excel Carbon F1 jest lekki i składany do poręcznego rozmiaru, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą. Z łatwością możesz zabrać ze sobą niektóre rzeczy w torbie do przechowywania.  

Excel Litewalk II

Balkonik Excel Litewalk II


Rollator Excel Litewalk ll jest lekki i składany do poręcznego rozmiaru, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Rama chodzika ma pełną regulację wysokości za pomocą przycisków regulacyjnych.  
Balkonik 4 kołowy

Balkonik 4 kołowy Roollator B


Rollator B - Efektywne wsparcie aby dłużej pozostać mobilnym. Na balkonikach Bischoff & Bischoff można polegać każdego dnia, jeśli chodzi o odzyskanie lub utrzymanie mobilności.  
balkonik 4 kołowy wzso

Balkonik 4 kołowy WZSO


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  
podpórka 3 kołowa

Balkonik 3 kołowy


Podpórka 3 - kołowa jest doskonała do użytkowania zarówno w domu i na zewnątrz. System hamulców wraz z hamulcem postojowym.  
balkonik 2 kołowy

Balkonik 2 kołowy


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie, wykonany z aluminium.  
balkonik

Balkonik stały


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie.  
balkonik kroczący

Balkonik kroczący


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  
Mobi
Mobi - 2 w 1 wózek elektryczny i balkonik
Wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, podpórka elektryczna.  


Balkoniki

W ofercie Ortlife prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.