Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Balkoniki

ORTLIFE - Sprzęt rehabilitacyjny - Balkoniki

Trexx

Balkonik Trexx


Excel Trexx jest wyposażony w odporne na przebicia opony o dodatkowym profilu, idealne do użytku na zewnątrz. Elastyczna konstrukcja ramy zapewnia bezpieczne poruszanie się po drodze. Wygodne siedzisko i regulowany pasek z tyłu zwiększają komfort.  
Caremart EZ Lite

Balkonik Caremart EZ Lite


Caremart EZ Lite to nowoczesny chodzik o lekkiej konstrukcji, który jest nadal bardzo wytrzymały i stabilny. Chodzik składa się do niewielkich rozmiarów, więc można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.  
Excel Carbon F1

Balkonik Excel Carbon F1


Chodzik Excel Carbon F1 jest lekki i składany do poręcznego rozmiaru, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą. Z łatwością możesz zabrać ze sobą niektóre rzeczy w torbie do przechowywania.  

Excel Litewalk II

Balkonik Excel Litewalk II


Rollator Excel Litewalk ll jest lekki i składany do poręcznego rozmiaru, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Rama chodzika ma pełną regulację wysokości za pomocą przycisków regulacyjnych.  
ExcelCare Travel Eaze 2

Balkonik ExcelCare Travel Eaze 2


Excelcare Travel Eaze 2 to kompaktowy, składany chodzik, który można zabrać wszędzie. Idealny partner w podróży!  
balkonik malte

Balkonik Malte


W standardowej wersji mechanizm podnoszący jest w wersji manualnej i wykorzystuje tłok gazowo-spręzynowy do zmiany pozycji.  

balkonik nurmi

Balkonik Nurmi Neo


Nurmi Neo to rama znajdująca się zawsze za poruszającym się dzieckiem i otwarta w kierunku ruchu - pomaga Twojemu dziecku samodzielnie odkrywać otoczenie.  
Balkonik 4 kołowy

Balkonik 4 kołowy Roollator B


Rollator B - Efektywne wsparcie aby dłużej pozostać mobilnym. Na balkonikach Bischoff & Bischoff można polegać każdego dnia, jeśli chodzi o odzyskanie lub utrzymanie mobilności.  
balkonik ambona

Balkonik Ambona


Balkonik Ambona jest przeznaczony do używania przez osoby niepełnosprawne w celu odnowienia i ćwiczenia umiejętności stania oraz chodzenia bez pomocy lub z asystą osób trzecich.  

balkonik 4 kołowy wzso

Balkonik 4 kołowy WZSO


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  
podpórka 3 kołowa

Balkonik 3 kołowy


Podpórka 3 - kołowa jest doskonała do użytkowania zarówno w domu i na zewnątrz. System hamulców wraz z hamulcem postojowym.  
balkonik 2 kołowy

Balkonik 2 kołowy


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie, wykonany z aluminium.  

balkonik

Balkonik stały


Balkonik pomocniczo-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji składany, łatwy w transporcie.  
balkonik kroczący

Balkonik kroczący


Balkonik przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządów ruchu. Może być wykorzystywany do samodzielnej nauki chodzenia po przebytej chorobie.  


Balkoniki

W ofercie Ortlife prezentujemy bardzo szeroką gamę sprzętu rehabilitacyjnego