Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Skutery inwalidzkie elektryczne

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Skutery elektryczne - Skutery elektryczne

Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy Citiflyer
Skuter elektryczny Excel Galaxy Citiflyer
Excel Galaxy Citiflyer to skuter charakteryzujący się dużą niezawodnością i wydajnością. Osiąga prędkość do 12 km/h i jest wyposażony w oświetlenie LED i kierunkowskazy.  
Skuter inwalidzki elektryczny ERIS
Skuter elektryczny ERIS
Eris to czterokołowy, zwrotny i łatwy w prowadzeniu skuter. Wyposażony w koła przeciwwywrotne w celu poprawienia bezpieczeństwa użytkownika.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy II
Skuter elektryczny Excel Galaxy II
Teleskopowe amortyzatory i regulowane zawieszenie, regulowane, obrócone o 360 stopni siedzisko z zagłówkiem, składane, odchylane podłokietniki z regulacją wysokości...  
Skuter inwlaidzki elektryczny FR168-4A
Skuter elektryczny FR168-4A
Skuter łatwo rozmontowuje się w pięciu super lekkich częściach w celu wygodnego transportu i przechowywania. Modułowa konstrukcja zapewnia łatwą obsługę serwisową.  
Inwalidzki skuter elektryczny Luggie Standard
Skuter elektryczny Luggie Standard
Skuter składany Luggie Standard składa się kompaktowo, co ułatwia transport i przechowywanie. Łatwe wyjmowanie baterii. Posiada więcej miejsca na nogi i ma wygodne, szerokie siedzisko.  
Skuter inwlaidzki elektryczny Travelux Zoom 4
Skuter elektryczny Travelux Zoom 4
Współczesny stylowy skuter czterokołowy z dodatkową parę akumulatorów,dzięki czemu ma większy zasięg. Akumulator jest łatwy do przenoszenia w koszu, które jest zamontowane pod siedzeniem.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Mio
Skuter elektryczny Excel Mio
Excel Mio to solidny skuter mobilny. Prawdziwie wszechstronny, można go nazwać Luksusową hulajnogą o modnym designie.  
Skuter inwalidzki elektryczny Excel Galaxy II Deluxe
Skuter elektryczny Excel Galaxy II Deluxe
Excel Galaxy II Deluxe to bardzo luksusowy skuter o prędkości 20 km/h i dużej wszechstronności.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Igo Xena
Skuter elektryczny Excel Igo Xena
Nowy Excel Igo Xena jest ulepszony i wyposażony w światła LED, schowek oraz amortyzację, która minimalizuje wstrząsy podczas jazdy.  
Skuter inwalidzki elektryczny Excel Senzo
Skuter elektryczny Excel Senzo
Excel Senzo to skuter elektryczny, idealny zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.  
przystawki elektryczne do wózka inwalidzkiego
Przystawka elektryczna Street Warrior Q2-16
Przystawka elektryczna sprawdzi się, jako idealne rozwiązanie pozwalające zachować niezależność oraz swobodę z samodzielnego podróżowania z wózkiem.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy Plus 4
Skuter elektryczny Excel Galaxy Plus 4
Amortyzatory przód/tył, światła, kierunkowskazy, światła awaryjne, obrotowy fotel, regulacja fotela przód/tył, regulacja wysokości podłokietników...  

Skutery elektryczne

Z myślą o osobach niepełnosprawnych i zmagających się z różnego rodzaju schorzeniami ograniczającymi mobilność naszą ofertę rozszerzyliśmy o nowoczesne, skutery inwalidzkie elektryczne. Są to urządzenia wspomagające samodzielne poruszanie się, które nadają się zarówno do użytku w dużych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Można nimi jeździć między innymi w supermarketach, centrach handlowych, a nawet po szutrowych drogach. Prezentowane pojazdy zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby zapewniać proste składanie oraz rozkładanie. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów sprawia, że każdy dostępny w naszym asortymencie skuter inwalidzki elektryczny jest nie tylko zwrotny, ale także niezawodny w codziennym użytkowaniu.

Kompaktowe i wygodne skutery inwalidzkie elektryczne

By zwiększyć wygodę osoby niepełnosprawnej i ułatwić jej codzienne funkcjonowanie, warto zainwestować w nowoczesny inwalidzki skuter elektryczny. Tego rodzaju pojazd znakomicie sprawdzi się praktycznie dla każdego, kto ma trudności z samodzielnym poruszaniem się. Oznacza to, że może być używany nie tylko przez niepełnosprawnych, ale także przez seniorów czy osobę mniej sprawną ruchowo (np. zmagającą się z otyłością).

W ofercie Ortlife przygotowaliśmy szeroki wybór modeli odznaczających się bogatym wyposażeniem, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulowane przednie i tylne zawieszenie, dobrze widoczna deska rozdzielcza, a także wygodne siedziska sprawiają, że pojazdy te w znaczącym stopniu ułatwiają poruszanie się, zwiększając tym samym komfort życia. Elektryczne skutery inwalidzkie stają się coraz popularniejsze na ulicach. Znakomicie nadają się do użytkowania praktycznie w każdym terenie.

Skuter elektryczny – dlaczego warto go mieć?

Pojazdy, które mamy w asortymencie Ortlife, umożliwiają bezpieczne podróżowanie zarówno wewnątrz obiektów, jak i po ulicach miast. Dostępne w naszej ofercie inwalidzkie skutery elektryczne zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym urządzenie można bez trudu dostosować do własnych preferencji. Ich największym atutem są kompaktowe konstrukcje zapewniające osobom starszym czy niepełnosprawnym maksymalną niezależność działań.

Elektryczny model inwalidzki to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na bezproblemowe pokonywanie nawet długich dystansów. Tego rodzaju pojazdy nie tylko sprzyjają aktywizacji inwalidów, ale także zwiększają mobilność osób chorych, cierpiących na co dzień z powodu zwyrodnienia stawów czy chorób układu krążenia.

Modele inwalidzkie, które proponujemy w Ortlife, są zwrotne, łatwe w prowadzeniu oraz bardzo stabilne nawet na nierównym podłożu. Wszystkie wyposażono w stabilne koła, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania i zapobiegają wywracaniu się.