Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży wózków inwalidzkich.

Skutery inwalidzkie elektryczne

Strona główna - Wózki inwalidzkie - Skutery elektryczne - Skutery elektryczne

Skuter elektryczny Excel Roadmaster
Skuter Excel Roadmaster
Skuter Roadmaster dzięki dużym kołom i wysokiemu zawieszeniu doskonale radzi sobie w trudnym terenie.  
Skuter elektryczny Sterling S700
Skuter Sterling S700
Elegancki design skutera Sterling zachwyca swoim perfekcjonizmem.  
Skuter elektryczny AVD Massey
Skuter AVD Massey
Massey to stylowy skuter. Charakteryzuje się zamykanym przednim koszykiem, wyświetlaczem LCD i jasnym reflektorem.  
Skuter elektryczny AVD Island
Skuter AVD Island
Island to nowoczesny skuter, zapewniający niezrównane możliwości dla użytkowników.  
Skuter elektryczny AVD Lolland
Skuter AVD Lolland
Lolland to trójkołowy, zwrotny skuter, który charakteryzuje się niezwykłą łatwością prowadzenia.  
Skuter elektryczny AVD Formentera
Skuter AVD Formentera
Skuter Formentera to doskonałe rozwiązanie dla osób z problemami w poruszaniu się. Dzięki zawieszeniu i regulacji siedziska, zapewnia łatwą i wygodną jazdę nawet na nierównym terenie.  
Skuter elektryczny AVD Ponza
Skuter AVD Ponza
Skuter elektryczny Ponza to doskonały wybór nie tylko na co dzień, ale także idealny towarzysz podczas jednodniowych i weekendowych wycieczek.  
Skuter elektryczny AVD La Palma
Skuter AVD La Palma
La Palma to praktyczny i składany skuter, idealny do przewożenia w samochodzie.  
Skuter elektryczny AVD Grönland
Skuter AVD Grönland
Grönland to skuter elektryczny, który otwiera drzwi do pełnej radości z jazdy nawet na szutrowych trasach.  
Skuter elektryczny Sterling Sapphire 2
Skuter Sterling Sapphire 2
Zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkową zwrotność zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Sapphire 2 to składany skuter, dzieli się na 4 łatwe w obsłudze części.  
Skuter elektryczny WISKING 4038
Skuter WISKING 4038
Skuter Wisking 4038 łączy w sobie stabilną konstrukcję jazdy z innowacyjnymi funkcjami, zapewniając nie tylko wygodę, ale także pełną kontrolę podczas każdej podróży.  
Skuter elektryczny WISKING 4025
Skuter WISKING 4025
Wózek typu skuter oferuje niezrównane funkcje, które zapewnią Ci nie tylko wygodę, ale także pełne bezpieczeństwo i kontrolę.  
Skuter elektryczny WISKING 4026
Skuter WISKING 4026
Ten innowacyjny wózek to połączenie łatwości obsługi, wyjątkowego designu i praktycznych funkcji, które umożliwią Ci pełną niezależność.  
Skuter elektryczny WISKING 4022
Skuter WISKING 4022
Projekt skutera Wisking 4022 łączy najbardziej zaawansowane, najnowocześniejsze komponenty z atrakcyjną stylistyką.  
Skuter elektryczny STERLING S400
Skuter STERLING S400
Luksusowy, kompaktowy skuter S400, rozwijający prędkość 6 km/h i wyposażony w wiele przydatnych opcji, zapewnia łatwość manewrowania w centrach handlowych oraz na ruchliwych ulicach.  
Skuter elektryczny STERLING S425
Skuter STERLING S425
Od zakupów w centrum handlowym po wycieczki za miasto – nowe, luksusowe skutery S-Series marki STERLING są gotowe do każdej podróży.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy Citiflyer
Skuter Excel Galaxy Citiflyer
Excel Galaxy Citiflyer to skuter charakteryzujący się dużą niezawodnością i wydajnością. Osiąga prędkość do 12 km/h i jest wyposażony w oświetlenie LED i kierunkowskazy.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy II
Skuter Excel Galaxy II
Teleskopowe amortyzatory i regulowane zawieszenie, regulowane, obrócone o 360 stopni siedzisko z zagłówkiem, składane, odchylane podłokietniki z regulacją wysokości...  
Skuter inwlaidzki elektryczny FR168-4A
Skuter FR168-4A
Skuter łatwo rozmontowuje się w pięciu super lekkich częściach w celu wygodnego transportu i przechowywania. Modułowa konstrukcja zapewnia łatwą obsługę serwisową.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Mio II
Skuter Excel MIO II
Użytkownicy MIO II na pewno będą zadowoleni z jego funkcjonalności. Dzięki wysokiemu ustawieniu podłogi skutera od podłoża śmiało go można nazwać skuterem terenowym.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Igo Xena
Skuter Excel Igo Xena
Nowy Excel Igo Xena jest ulepszony i wyposażony w światła LED, schowek oraz amortyzację, która minimalizuje wstrząsy podczas jazdy.  
Skuter inwalidzki elektryczny Excel Senzo
Skuter Excel Senzo
Excel Senzo to skuter elektryczny, idealny zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.  
Inwalidzki skuter elektryczny Excel Galaxy Plus 4
Skuter Excel Galaxy Plus 4
Amortyzatory przód/tył, światła, kierunkowskazy, światła awaryjne, obrotowy fotel, regulacja fotela przód/tył, regulacja wysokości podłokietników...  
Skuter inwalidzki elektryczny Excel Galaxy II Deluxe
Skuter Excel Galaxy II Deluxe
Excel Galaxy II Deluxe to bardzo luksusowy skuter o prędkości 25 km/h i dużej wszechstronności.  
Skuter inwalidzki elektryczny Excel Galaxy Compact II
Skuter Excel Galaxy Compact II
Excel Galaxy Compact II to skuter elektryczny, idealny zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.  
Przystawka Jupiter
Przystawka Jupiter
Łatwość obsługi i szybkość, z jaką elektryczny wózek inwalidzki przekształca się w elektryczny wózek inwalidzki, daje nam wiele nowych możliwości...  
Przystawka Feniks
Przystawka Feniks
Przystawka Feniks jest profesjonalnym napędem elektrycznym, który pasuje do większości wózków inwalidzkich dla dorosłych i dzieci.  
Przystawka PAWS
Przystawka PAWS 12" i 16"
PAWS to najlepszy dodatek dodatkowej mocy do Twojego wózka inwalidzkiego. Łączy w sobie ergonomię i funkcjonalność z dobrym wyglądem.  
Przystawka do wózka inwalidzkiego Mijo Sonic
Przystawka Mijo Sonic
Można go połączyć z większością ręcznych wózków inwalidzkich. Przystawka posiada ulepszony, inteligentny, duży ekran LED.  
Przystawka do wózka inwalidzkiego Mijo Wulkan
Przystawka Mijo Wulkan
Bardzo łatwa w montażu przystawka. Można ją szybko i bez problemu połączyć z większością ręcznych wózków inwalidzkich, składanych krzyżakowo (nawet z odpinanymi podnóżkami).  
Przystawka Excel TrackR
Przystawka Excel TrackR
Odkryj nowy wymiar mobilności z przystawką elektryczną do wózka inwalidzkiego Excel TrackR.  

Skutery elektryczne

Z myślą o osobach niepełnosprawnych i zmagających się z różnego rodzaju schorzeniami ograniczającymi mobilność naszą ofertę rozszerzyliśmy o nowoczesne, skutery inwalidzkie elektryczne. Są to urządzenia wspomagające samodzielne poruszanie się, które nadają się zarówno do użytku w dużych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Można nimi jeździć między innymi w supermarketach, centrach handlowych, a nawet po szutrowych drogach. Prezentowane pojazdy zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby zapewniać proste składanie oraz rozkładanie. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów sprawia, że każdy dostępny w naszym asortymencie skuter inwalidzki elektryczny jest nie tylko zwrotny, ale także niezawodny w codziennym użytkowaniu.

Kompaktowe i wygodne skutery inwalidzkie elektryczne

By zwiększyć wygodę osoby niepełnosprawnej i ułatwić jej codzienne funkcjonowanie, warto zainwestować w nowoczesny inwalidzki skuter elektryczny. Tego rodzaju pojazd znakomicie sprawdzi się praktycznie dla każdego, kto ma trudności z samodzielnym poruszaniem się. Oznacza to, że może być używany nie tylko przez niepełnosprawnych, ale także przez seniorów czy osobę mniej sprawną ruchowo (np. zmagającą się z otyłością).

W ofercie Ortlife przygotowaliśmy szeroki wybór modeli odznaczających się bogatym wyposażeniem, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regulowane przednie i tylne zawieszenie, dobrze widoczna deska rozdzielcza, a także wygodne siedziska sprawiają, że pojazdy te w znaczącym stopniu ułatwiają poruszanie się, zwiększając tym samym komfort życia. Elektryczne skutery inwalidzkie stają się coraz popularniejsze na ulicach. Znakomicie nadają się do użytkowania praktycznie w każdym terenie.

Skuter elektryczny – dlaczego warto go mieć?

Pojazdy, które mamy w asortymencie Ortlife, umożliwiają bezpieczne podróżowanie zarówno wewnątrz obiektów, jak i po ulicach miast. Dostępne w naszej ofercie inwalidzkie skutery elektryczne zostały wyposażone w funkcje, dzięki którym urządzenie można bez trudu dostosować do własnych preferencji. Ich największym atutem są kompaktowe konstrukcje zapewniające osobom starszym czy niepełnosprawnym maksymalną niezależność działań.

Elektryczny model inwalidzki to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na bezproblemowe pokonywanie nawet długich dystansów. Tego rodzaju pojazdy nie tylko sprzyjają aktywizacji inwalidów, ale także zwiększają mobilność osób chorych, cierpiących na co dzień z powodu zwyrodnienia stawów czy chorób układu krążenia.

Modele inwalidzkie, które proponujemy w Ortlife, są zwrotne, łatwe w prowadzeniu oraz bardzo stabilne nawet na nierównym podłożu. Wszystkie wyposażono w stabilne koła, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania i zapobiegają wywracaniu się.

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.