Pionizatory

ORTLIFE - Sprzęt rehabilitacyjny - Pionizatory

Pionizatory

Pionizator Bantam


Bantam to pionizator dziecięcy zapewniający szeroki zakres dostępnych pozycji. Dzięki ogromnej możliwości regulacji dziecko dłużej przebywa w pozycji stojącej.  
pionizatory statyczne

Pionizator Evolv


Badania prowadzone nad udoskonaleniem urządzeń pod tym względem zaowocowało powstaniem modelu EVOLV. Ponad 50 opcji to dopasowanie produktu do wymagających użytkowników.  
pionizator mirco

Pionizator Mirco


Pionizator Mirco cechuje się wszechstronnością dzięki systemowi modularnemu pozwalającemu zastosować bardzo szeroką ofertę dodatków. Mocna i lekka konstrukcja, daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.  

Pionizator X Stander

Pionizator
X Stander


Pionizator statyczny X-Stander to rozwiązanie dla ludzi mających problem z utrzymaniem pozycji pionowej. Jego prosta konstrukcja zapewnia łatwość w użyciu i bezpieczeństwo użytkownika.  
Pionizator X Stander Plus

Pionizator
X Stander Plus


Pionizator statyczny X-Stander PLUS został zaprojektowany, aby pomóc w rehabilitacji osób z niedowładem kończyn dolnych oraz tułowia, umożliwiając przyjęcie pozycji stojącej.  
Pionizator dla dzieci

Pionizator Księżyc


Badania kliniczne prowadzone z pionizatorami potwierdzają wskazania stosowania tych urządzeń w leczeniu np. czynności układu sercowo-naczyniowego,  

pionizator słoneczko

Pionizator Słoneczko


Pionizator Słoneczko produkowany dla dzieci ze schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne siedzenie lub chodzenie.  
Pionizatory

Pionizator Piesek


Pionizator rehabilitacyjny PIESEK z funkcją fotelika rehabilitacyjnego. Pionizator rehabilitacyjny PIESEK z funkcją fotelika rehabilitacyjnego.  
Pionizator Słoń

Pionizator Słoń


Pionizator dziecięcy Słoń jest przeznaczony do czynnej rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Wskazania do stosowania pionizatora SŁOŃ np. poprawa czynności układu sercowo-naczyniowego.  

Pionizator żółwik

Pionizator żółwik


Badania kliniczne prowadzone z pionizatorami potwierdzają wskazania stosowania tych urządzeń w leczeniu wielu schorzeń oraz ich zapobieganiu.  
Parapodium dynamiczne

Parapodium dynamiczne


Parapodium Dynamiczne jest produktem indywidualnie dobieranym do potrzeb pacjenta według karty pomiarowej. Posiada liczne możliwości płynnego dopasowania.  
Parapodium Statyczne

Parapodium Statyczne


Jest urządzeniem przeznaczonym dla rehabilitacji osób z porażeniem bądź niedowładem kończyn dolnych, które nie mogą użytkować Parapodium Dynamicznego.  

Stół pionizujący

Stół pionizujący SP 102


Bezstopniowe płynne podnoszenie leżanki umożliwia pacjentowi stopniowe przyzwyczajanie się do pozycji pionowej. Funkcja pionizacji obsługiwana jest przez użytkownika.  
Stół pionizujący

Stół pionizujący SP2


Stół SP2 do Pionizacji przeznaczony jest dla pacjentów leżących w szpitalu, zakładzie opieki lub w domu do stopniowego przemieszczania chorego z pozycji leżącej do pionizowanej.  
Stół do pionizacji

Stół pionizujący SP


Jednosegmentowy blat stołu o wymiarach 1900 x 600 mm, uruchamiany śrubą pociągową z korbą w granicach od 0 do +88 stopni.  

Pionizatory

Pionizatory i stoły pionizacyjne używane są do uzyskania i utrzymania pozycji pionowej przez osoby niepełnosprawne. Pionizatory to bardzo ważny sprzęt w rehabilitacji osób z urazem rdzenia kręgowego